Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - ZARZECZE  k. Tresnej

             

                  

 

    

  

   

    

  

OBÓZ I KOLONIA WINDSURFINGOWO-TENISOWA

Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji NEPTUN

Polska, Zarzecze

wiek uczestników: 7-13 lat i 14-18 lat

transport PKP


Obóz windsurfingowo – tenisowy w Zarzeczu

Cena:
1796 zł

Termin:
25.07.2009r. – 05.08.2010r.

Długość turnusu:

12 dni na miejscu + ew. 2 dni na dojazdy w zależności od miejsca wyjazdu

Wiek uczestników:

7-13 lat, 14–18 lat – na każdym poziomie zaawansowania

Lokalizacja

Zarzecze to miejscowość leżąca na skraju Beskidu Małego, nad samym Jeziorem Żywieckim, około 5 km od Żywca. Miłośnicy wędrówek znajdą tu liczne, górskie trasy turystyczne z pięknymi widokami oraz dobrze przygotowane trasy rowerowe. Jednak najpopularniejszym sposobem na czynny wypoczynek w tych okolicach jest uprawianie sportów wodnych. Magnetyzujące piękno Jeziora Żywieckiego w otoczeniu gór przyciąga wytrawnych żeglarzy oraz miłośników windsurfingu. Iglaste lasy obfitujące w grzyby oraz czyste powietrze sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi w tym terenie.

Ośrodek

Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji „Neptun” jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych obiektów rekreacyjno – wypoczynkowych położonych nad Jeziorem Żywieckim. Znajduje się na dużym, pięknie zaaranżowanym i kameralnym terenie, co pozwala na spokojny i komfortowy wypoczynek nad samym brzegiem Jeziora Żywieckiego. Ośrodek dysponuje przystanią jachtową, a także bazą windsurfingową, co w połączeniu z doskonałymi warunkami istniejącymi na jeziorze, sprawia, że jest to idealne miejsce do uprawiania windsurfingu i żeglarstwa. Do dyspozycji obozowiczów pozostaną także: 2 profesjonalne korty o nawierzchni ceglanej, basen 20mx10m, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia sprzętów wodnych (rowery wodne i kajaki), wypożyczalnia rowerów, stoły do tenisa stołowego, bilard, a także gry zręcznościowe.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie uczestników w 7 - osobowych komfortowych domkach typu Brda z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkim uczestnikom obozu serwowane będą domowe posiłki (3 posiłki dziennie oraz podwieczorek) w restauracji znajdującej się na terenie ośrodka.

Tenis

Na wszystkich obozach organizowanych przez Biuro Turystyki Tenisowej - Tenis Travel szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. W Zarzeczu dla każdego obozowicza przewidziane są 2 godziny tenisa ziemnego dziennie. Treningi prowadzone będą w niewielkich grupach, maksymalnie 5 osobowych i trwać będą po 1 godzinie przed południem i popołudniu. Zajęcia będą prowadzone przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego, którzy będą skrupulatnie realizować program szkoleniowy opracowany przez nasze biuro podróży. W zależności od wieku i stopnia zaawansowania proponujemy dwa programy szkoleniowe: „ABC Tenisa” – dla dzieci do lat 10 oraz osób całkowicie początkujących oraz „Akademia tenisa” – dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat na poziomie średnim i zaawansowanym.

• ABC Tenisa
Dla początkujących adeptów tenisa stworzyliśmy specjalistyczny program tenisowy opierając się o najnowsze trendy szkoleniowe Międzynarodowej Federacji Tenisa ITF. Poprzez wdrożenie oficjalnego programu mini tenisa - „Play and Stay” początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu aby po obozie czerpać radość z gry na korcie. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu ( rakiety juniorskie, miękkie piłki) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry, nasi podopieczni nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki gry, co więcej ich postępy w grze będą kilkakrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Dodatkowo w trakcie treningów na korcie obozowicze zaznajomią się z zasadami gry w tenisa.

• Akademia tenisa
Zawodnikom średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym poprawimy technikę gry, zwrócimy również uwagę na kluczowe elementy taktyczne. Naszym głównym założeniem jest poprowadzenie zajęć w dynamiczny sposób, zgodnie z najnowszymi trendami szkoleniowymi. Pozwoli to osobom średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym poczynić wyraźnie postępy w swojej grze, a w szczególności w sferze technicznej i taktycznej. Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Dodatkowo każdy uczestnik obozu w Zarzeczu będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności tenisowych w oficjalnym teście ITN. Wyniki zawodników biorących udział w teście zamieszczone będą na oficjalnej stronie programu ITN.

Tenis MAX
(+149 zł)
Osobom, dla których dwa treningi dziennie to za mało, proponujemy dodatkowy wieczorny trening pod okiem trenera w grupie 4- osobowej w dodatkowym pakiecie Tenis MAX. Głównym tematem zajęć TENIS MAX jest gra na punkty. W czasie rozgrywania meczów trener wprowadzi naszym podopiecznym podstawowe elementy taktyczne zarówno w grze pojedynczej, jak również w deblu. Zawodnicy będą rywalizować w grach indywidualnych oraz drużynowych. TENIS MAX kierujemy do wszystkich uczestników, niezależnie od stopnia zaawansowania tenisowego. Dodatkowe treningi w tak niewielkiej grupie, bez wątpienia wpłyną na wyraźne postępy w grze zawodników.

Windsurfing

Celem zajęć jest nauka i doskonalenie żeglowania na desce windsurfingowej. Zajęcia odbywają się na Jeziorze Żywieckim pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów, przy asekuracji łodzi motorowej oraz ratownika. Zajęcia odbywają się 2 godziny dziennie, w grupach maksymalnie 8 – osobowych. W czasie zajęć teoretycznych przedstawimy rodzaje i budowę sprzętu windsurfingowego, nauczymy taklować i indywidualnie dobierać sprzęt oraz omówimy zasady bezpiecznego zachowania się na wodzie. Podczas zajęć praktycznych, obozowicze nauczą się ostrzyć, odpadać ( płynąć w zamierzonym kierunku), wykonywać zwroty na wiatr i z wiatrem, startować i zawracać w różnych warunkach.

Zajęcia sportowo – rekreacyjne

Poza zajęciami windsurfingu oraz treningiem tenisowym obozowicze będą mogli brać udział w licznych zajęciach sportowo – rekreacyjnych, przeprowadzanych w ciągu dnia: siatkówka plażowa, piłka nożna, badminton. Dla amatorów bilarda, tenisa stołowego oraz dartsa organizowane będą zajęcia w sali gier i zabaw. Uczestnicy będą również mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich, konkurując w zawodach łuczniczych oraz strzelając do tarczy z wiatrówek. Pomiędzy zajęciami uczestnicy będą mogli do woli korzystać z basenu (20m x 10m), a także wybrać się na wodną wyprawę na kajakach i rowerach wodnych pod opieką ratownika. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przewidziana jest wycieczka na górę Żar, na którą wjedziemy kolejką linową, a na szczycie obejrzymy pokazy paralotniarstwa.
Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w rozgrywkach paintball (zajęcia za dodatkową opłatą).

Program rozrywkowy

Po dniu pełnym sportowych wrażeń, podopieczni będą mogli wziąć udział w wieczornym programie rozrywkowym, przygotowanym i prowadzanym przez animatora zabaw kolonijnych. W programie m.in.: liczne dyskoteki, grillowanie, konkursy, gry i zabawy integracyjne, kalambury, wieczorne projekcie wyselekcjonowanych filmów, zabawy terenowe. Dodatkową atrakcją są „Wieczory gracza” – rozgrywki tenisowe na konsoli Wii. Każdy uczestnik będzie mógł zagrać w wirtualnym turnieju Wielkiego Szlema i wcielić się w postać swojego tenisowego idola. Oprócz pasjonujących rozgrywek tenisowych, obozowicze będą grali również w kultowe gry planszowe (m.in.: Monopoly, Twister, Scrable, Rummikub).

Zawody i turnieje

W celu wskrzeszenia ducha rywalizacji sportowej odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego „Tenis Travel Championship”, tenisa stołowego, wielki mecz siatkówki – reprezentacja kadry przeciwko reprezentacji obozowiczów. Dla zwycięzców przewidujemy wspaniałe nagrody: puchary, medale, nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników dyplomy oraz upominki. Dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w losowaniu wartościowych nagród – do wygrania torby tenisowe firmy Babolat !

Wycieczka

W celu urozmaicenia pobytu na naszym obozie, proponujemy udział w fakultatywnej całodniowej wycieczce autokarowej do największego Wodnego Parku Rozrywki na Słowacji „Tatralandia”
W programie między innymi :
Korzystanie z 9 całorocznych basenów z termalną, mineralną wodą (cztery całoroczne baseny z temperaturą wody 36-38 ˚C), w których znajdziemy mnóstwo niesamowitych atrakcji między innymi: wodna ściana wspinaczkowa z wodospadem, siedziska z masażem, gejzery, wodne prądy, wodne łóżka, wodna huśtawka, podwodne masaże, siatkówka i koszykówka wodna, aquapontony i 27 różnorodnych zjeżdżalni (najdłuższa ma 146 metrów długości!).

Opieka

Niezmiernie istotną dla nas kwestią jest bezpieczeństwo Państwa pociech podczas trwania obozu. Dlatego nad bezpieczeństwem uczestników obozu czuwać będzie doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna zgodnie ze stosowaną przez nas zasadą „8-1” (na jednego opiekuna przypada maksymalnie 8 podopiecznych), co gwarantuje zawsze najlepszą opiekę oraz bezpieczeństwo niezależnie od tego jak liczna jest grupa obozowiczów. W skład sympatycznej kadry obozu w Zarzeczu : kierownik obozu, 2 trenerów tenisa (1 trener na jeden kort), animator zabaw kolonijnych oraz wychowawca. Uczestnikom gwarantujemy także opiekę medyczną.

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4x dziennie, opiekę kadry pedagogicznej, zajęcia tenisowe 2 godziny dziennie w grupach max 5 osobowych, zajęcia windsurfingu (2 godziny dziennie), realizację bogatego programu sportowo – rekreacyjnego oraz rozrywkowego, korzystanie z atrakcji ośrodka takich jak: boisko do siatkówki, basen, sprzęt wodny, rowery górskie. Cena zawiera podatek VAT. Zapewniamy opiekę medyczną, opiekę ratownika, sprzęt sportowy (także rakiety tenisowe dla uczestników) oraz rekreacyjny, ubezpieczenie NWW , nagrody oraz pamiątki.

 

Dodatkowe możliwości:
Dopłaty do ceny podstawowej (dla chętnych):
• Wycieczka do Tatralandii –159 zł
• Paintball (2 godzinna rozgrywka, 200 kulek) – 55 zł
• Pakiet Tenis MAX –149 zł

Dojazd

Proponujemy Państwu dwie opcje dojazdu:
1. Dojazd na obóz we własnym zakresie
2. Dojazd z opiekunem pociągiem PKP z miast m.in.: Szczecin, Zielona Góra , Gdańsk, Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Warszawa, za dodatkową opłatą w zależności od miejsca wyjazdu.

 
ZARZECZE

data

wyjazd

miejscowość

data

przyjazd

cena

24.07   21.31 SZCZECIN GŁÓWNY 06.08  06.39 169 zł
25.07  01.50 ZIELONA GÓRA 06.08  02.29 169 zł
25.07  05.10 WROCŁAW GŁÓWNY 05.08  22.52 169 zł
25.07  08.23 RYBNIK 05.08  20.11 169 zł
25.07  07.05 KRAKÓW GŁÓWNY 05.08   22.11 86 zł
24.07  23.40 WARSZAWA CENTRALNA  06.08  04.40 199 zł
25.07  02.31 CZĘSTOCHOWA 06.08  01.31 199 zł
24.07  19.24 GDAŃSK  GŁÓWNY 06.08  09.07 199 zł
24.07  22.50 POZNAŃ GŁÓWNY 06.08  05.33 199 zł


UWAGI
Trasy pociągów :

• Szczecin Główny – Bielsko Biała (przejazd kuszetką)
• Gdańsk Główny – Bielsko Biała (przejazd kuszetką)
• Kraków Główny – Bielsko Biała
• Poznań Główny – Bielsko Biała (przejazd kuszetką)
Istnieje możliwość dołączenia do grupy na każdej stacji na w/w trasach pociągów.

Wszystkie połączenia są bezpośrednie do Bielsko Białej, z Bielsko Białej transport busem ( 30 km) do ośrodka w Zarzeczu.
Przejazd odbywa się kuszetką lub w przedziałach 2 klasy pod opieką wychowawcy.
     

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved