Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - STRONIE ŚLĄSKIE

               

                    

 

    

 

                   

  

 

OBÓZ PAINTBALLOWO-SURVIVALOWY

Górski Pensjonat

Polska, Stronie Śląskie

wiek uczestników: 8-13 lat i 14-18 lat


OBÓZ PAINTBALLOWO – SURVIVALOWY

Miejsce: Sudety – Czarna Góra
Zakwaterowanie : Górski Pensjonat
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki )
Rodzaj wyjazdu: OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wiek uczestników: 8-13 lat i 14-18 lat

Ziemia kłodzka

- południowo-wschodnie Sudety. Szeroka, rozgałęziona dolina rzek: Białej Lądeckiej, Morawki, i Siennej Wody. Cztery pasma górskie: od północy Góry Złote, od południowego wschodu Góry Bialskie, od południa Masyw Śnieżnika, od zachodu Góry Krowiarki. Pasma te wydzielają malowniczą dolinę, w której leży niewielkie , urokliwe miasteczko - Stronie Śląskie. To właśnie tu zapraszamy Was na letni wypoczynek z nami.

Zakwaterowanie:

Górski Pensjonat w Stroniu: komfortowe pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i tarasami, TV SAT . Na miejscu restauracja, sala konferencyjna na 50 miejsc, sala dyskotekowa i stołówka. Pensjonat położony jest w przepięknej okolicy, w otoczeniu gór i lasów. W pobliżu znajduje się akwen wodny wielkości 5,5 ha ze strzeżonym kąpieliskiem, plażą i pomostem, niezliczona ilość tras rowerowych, górskich szlaków spacerowych, kolej linowa na „Czarną Górę”, stadnina koni w Stroniu oraz wiele innych atrakcji turystycznych: Jaskinia Niedźwiedzia, Kopalnia uranu, Sanktuarium Marii Śnieżnej, Muzeum Minerałów.

Wyżywienie:

Całodzienne: 3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja.
Rozpoczynamy obiadem w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

Program:

- Paintball - ekscytująca gra terenowa, która uczy działania w zespole i pobudza wyobraźnię.
Zafascynuje każdego miłośnika strzelania i wojskowych mundurów. Tu konieczna jest umiejętność szybkiego podejmowania trudnych decyzji, zwłaszcza u nas, gdzie gra odbywać się będzie w górzystym , zalesionym terenie, na polanach i leśnych przecinkach. Jednym słowem, w naturalnie ukształtowanym terenie. Tu, aby ustrzelić przeciwnika kolorowymi kulkami, nie wystarczy go tylko namierzyć, najpierw trzeba go znaleźć !!
- Zajęcia survivalowe – pokonywanie przeszkód wodnych, budowa kładek, szałasów, rozpoznawanie śladów zwierząt, ćwiczenia z orientacji. Poznacie tajniki przetrwania, dowiecie się jak rozpalić ognisko, zbudować szałas, zabezpieczyć żywność przed zwierzakami, jak sporządzić herbatę z igliwia i przyrządzić jedzenie z darów natury.
- Strategiczne gry terenowe- gry nocne, wędrówki piesze,
- „Rajd” autami terenowymi 4x4 po lesie i bezdrożach. Czeka Was cała moc wrażeń, które podniosą nieco poziom adrenaliny, podczas nocnej gry w ciemnym lesie, czy „ rajdu ” terenówkami po bezdrożach i górskich ścieżkach. Zauroczy Was bajkowy krajobraz Sudetów, podczas wypraw. Pot zrosi Wam czoło w czasie wędrówek po górach.
- Zajęcia linowe-pokonywanie mostu komandoskiego, wspinaczka na „wieżę ze skrzynek”, podchodzenie i zjazdy na linie, nauka wiązania węzłów i asekuracji. Zapomnijcie o zwykłym chodzeniu po drzewach! Z nami czeka na Was coś znacznie lepszego i zarazem bezpieczniejszego. Ekstremalne zajęcia linowe, podczas których sprawdzicie poziom swojej odwagi i sprawności. Podejścia i zjazdy na linach, wspinaczka skrzynkowa nierozerwalnie wiążą się z przyjemną dawką adrenaliny oraz ogromną frajdą. Wszystko na atestowanym, niezawodnym sprzęcie pod opieką specjalistów
- Gry i zabawy sportowe i rekreacyjne,
- Pływanie- nauka i doskonalenie pod okiem instruktora-ratownika,
- Rekreacja - gramy w siatkówkę, piłkę nożną, rozgrywamy turnieje, plażujemy, czyli - RELAX

Ponadto:

- ogniska z kiełbaskami przy dźwiękach gitary, dyskoteki . Wycieczki fakultatywne do najciekawszych miejsc w okolicy-Kamieniołomy, Muzeum Ziemi , podziemna trasa turystyczna w starej kopalni uranu, Jaskinia Niedźwiedzia.

Opcja dodatkowa:

Istnieje możliwość zorganizowania (za dopłatą) - jazdy konnej dla początkujących oraz zaawansowanych,
- Kursu Pierwszej Pomocy zakończonego uzyskaniem CERTYFIKATU.
Szczegóły na miejscu po zebraniu grupy.

Program będzie dostosowany do panujących aktualnie warunków atmosferycznych oraz możliwości, chęci i umiejętności uczestników.

Kadra:

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną i instruktorską z zastosowaniem wszystkich środków zapewniających bezpieczeństwo uczestników.

TERMIN:
26.07-07.08.2010

CENA: 1590 PLN

Cena zawiera:

Zakwaterowanie (12 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę: pedagogiczno-instruktorską, medyczną, ratowników, ubezpieczenie NNW T.U. AXA, sprzęt do realizacji zajęć.

Cena nie zawiera:

Dojazdu na imprezę, biletów wstępu na wycieczki fakultatywne.

UWAGI:

1. Istnieje możliwość zorganizowania transportu Busem, PKS lub PKP z Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Poznania i innych miast (przy grupie min. 8 osób).
2. Ceny dla grup zorganizowanych negocjowane są indywidualnie.

O szczegóły dotyczące organizacji transportu oraz dodatkowe informacje, prosimy dowiadywać się na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

  

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010  All Rights Reserved