Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

OFERTY KRAJOWE - NIECHORZE

               

   

   

    

   

  

   

   

   

KICKFLIPOWY OBÓZ SKATOWY

obóz z jazdą na rolkach

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy STOLTUR

Polska, Niechorze

wiek uczestników: 10-13 lat i 14-18 lat


WYBRZEŻE ZACHODNIE – NIECHORZE
Wakacje w słonecznie „najodowanym” klimacie

MIEJSCE:

Zachodnie Wybrzeże Bałtyku słynie z piaszczystych plaż, sosnowych lasów, urwistych klifów i urokliwych labiryntów wąskich uliczek miejscowości, których prowincjonalne korzenie do dziś odnaleźć można w widoku starych kutrów i domów z przełomu wieków. Tętniące życiem miasteczka przyciągają tysiące turystów śmiechem, zapachem gofrów i kuszącą słodyczą lodów. Magnesem jest niezmiennie nasze ukochane morze, z aksamitną i jakże „niesłoną” wodą. NIECHORZE to jedna z niewielkich miejscowości na Wybrzeżu Rewalskim, szczycąca się monumentalną latarnią morską, bielą piasku i niepowtarzalnym klimatem relaksu. Aktywny duch znajdzie tu spełnienie – doskonale wyposażony kompleks sportowo – rekreacyjny złożony z boisk, kortów i skateparku zachęca do aktywnego wypoczynku.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

OŚRODEK KOLONIJNO WYPOCZYNKOWY STOLTUR położony jest w niewielkiej odległości od plaży (około 100m), w centrum Niechorza. Na ogrodzonym terenie (ok. 1,5h) znajduje się kompleks murowanych, jednopiętrowych pawilonów oraz infrastruktura sportowo - rekreacyjna. Do dyspozycji uczestników obozu: basen letni (wymiary 18m x 6m), na którym prowadzone będą zajęcia z pływania, sala świetlicowa, sala dyskotekowa z nagłośnieniem, sala komputerowa z dostępem do Internetu, 2 boiska do siatkówki, 2 boiska do koszykówki. Ośrodek położony jest w odległości 200 m od kompleksu rekreacyjno – sportowego w Niechorzu, co pozwala na wygodne korzystanie ze skateparku.
Mieszkamy w kameralnych pokojach 3-4 – osobowych z łazienkami, wygodnie urządzonych (tapczany, szafki nocne, stolik, zabudowana szafa, kolorowy telewizor + szafka pod telewizor).
Smaczne, domowe posiłki serwowane w przestronnej stołówce. Pełne wyżywienie – śniadanie, obiad z podwieczorkiem oraz kolacja. Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu.

PROGRAM RAMOWY:

Dzień 1: Przejazd do miejsca organizacji imprezy. Zakwaterowanie. Podział na grupy. Ciepła kolacja. Zajęcia integracyjne. Dzień 2-12: Realizacja bogatego programu. Dzień 13: Śniadanie. Wykwaterowanie. Uroczyste pożegnanie. Rozdanie prowiantu na drogę. Przejazd na miejsce zbiórki. Zakończenie imprezy.

 

PROGRAM /TERMIN

07.07-19.07.2010

19.07-31.07.2010

31.07-12.08.2010

12.08-24.08.2010

KICKFLIPOWY OBÓZ SKATOWY

(NOS 2-5)

1599 PLN

1499 PLN

1599 PLN

1499 PLN

1599 PLN

1499 PLN

1599 PLN

1499 PLN

Promocja trwa do 11.06.2010 i jest ograniczona ilością miejsc.

 
CENA OBEJMUJE:
Zakwaterowanie – 12 noclegów, pełne wyżywienie + prowiant na drogę powrotną, opiekę doświadczonej kadry i ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną, instruktorów sportowych, realizację programu, niezbędne materiały i sprzęt, wycieczkę autokarową wraz z biletami wstępu, ubezpieczenie NNW Signal Iduna (10000 PLN), pamiątkową koszulkę, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

Dopłat transportowych oraz atrakcji fakultatywnych.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Wszyscy Uczestnicy powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną i wypełnioną kartę uczestnika obozu. Na zajęciach dodatkowych potrzebne będą: KICKFLIPOWY OBÓZ SKATOWY: rolki, ochraniacze na kolana i łokcie, kask, wygodny strój sportowy; RYTMICZNY OBÓZ B-BOYS & GIRLS: strój taneczny, buty do tańca za kostkę, własna muzyka HIP-HOP (do tworzenia kompozycji muzycznych).

KICKFLIPOWY OBÓZ SKATOWY (10-13; 14-18 LAT):

Większość atrakcji z programu MOKRA FRAJDA (poza lekcjami pływania) oraz: min. 6 dwugodzinnych bloków zajęć, podczas których szlifować będziemy swoje umiejętności jazdy na rolkach w SKATE PARKU pod okiem instruktora; nauka tricków: skoków, grind’ów i soul’owania; teoria – o dobrym sprzęcie, bezpieczeństwie i współpracy na rampach; terminologia – czyli jak profesjonalnie nazwać łamanie praw fizyki podczas sztuczek na rolkach. Wszystkie zajęcia prowadzone są z maksymalnym zachowaniem bezpieczeństwa uczestników. Jazda na maksaaa – wyłącznie w kasku :) . A na koniec Skate Show, w trakcie którego zaprezentujecie swoje nowo nabyte umiejętności.

ATRAKCJE WSPÓLNE DLA WSZYSTKICH PROGRAMÓW:

WYPRAWA z misją – pokolorujemy świat, by stał się ciekawszy i weselszy. Uzbrojeni w farby w spray'u i odpowiedni strój ochronny stworzymy własne graffiti - zupełnie legalnie.

ATRAKCJE FAKULTATYWNE:

 - WYCIECZKA do Kołobrzegu dla amatorów adrenaliny! W programie wizyta w Centrum Atrakcji Militarnych (w hełmofonach na głowach przemierzymy poligon na pokładzie pojazdu opancerzonego), zabawa z prawdziwymi piratami w latarni morskiej oraz spacer po starówce najsłynniejszego polskiego uzdrowiska nad Bałtykiem + 65 PLN.

 - WARSZTATY GRAFFITI: w programie dwudniowych warsztatów tworzenie szablonów, pogadanka na temat historii graffiti, przygotowanie projektu do stworzenia na ścianie. Omówienie techniki wykonania. „Grafficiarska” burza – własnoręczne wykonanie graffiti + 200 PLN.

DOJAZD Z (za dopłatą):

Szczecin (+0), Bydgoszcz (+130), Gdańsk (+130), Gorzów Wielkopolski (+110), Katowice (+130), Koszalin (+100), Kraków (+140), Leszno (+100), Łódź (+140), Poznań (+80), Toruń (+100), Warszawa (+130), Wrocław (+110). Dopłaty w nawiasach z wymienionych miast Polski w PLN, (+0) oznacza brak dopłaty. Przejazd z wymienionych miast realizowany jest przy min. 6 osobach. Upust za dojazd własny -50 PLN. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.Ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved