Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - MURZASICHLE

               

  

 

  

  

  

  

   

   

   

   

OBÓZ ROCKOWY

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Polska, Murzasichle

Wiek uczestników: 12-18 lat


OBÓZ ROCKOWY
Wiek uczestników: 12-18 lat

Miejscowość: Murzasichle


ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „U Ziomka” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie w Murzasichle. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: boisko do siatkówki, koszykówki, sala dyskotekowa, stołówkę, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa stołowego.

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.

Terminy i ceny:

02.07-13.07.2010 - 1399 zł
13.07-24.07.2010 - 1399 zł
24.07-04.08.2010 - 1399 zł
04.08-15.08.2010 - 1399 zł

Spędź wakacje na prestiżowym obozie rockowym!


Chciałbyś/chciałabyś się dowiedzieć jak nauczyć się grać solówki, jak zacząć ćwiczyć i jakie są podstawy teoretyczne do budowania solówek? Jak poradzić sobie z tremą pojawiającą się podczas grania przed publicznością? Jak rytmicznie współgrać z perkusistą? Co to sa interwały, jakie jest ich brzmienie i ich zastosowanie?

Z pieca rodem

Potrzebujemy wirtuozów gitary elektrycznej oraz wokalistek i wokalistów z umiejętnością grania na wybranym instrumencie (dowolnym!) ważne aby zmieścił się w autokarze ;) (pianino raczej odpada).
My zapewnimy perkusję na której każdy będzie mógł spróbować swoich sił, gitarę elektryczną z piecykiem, gitarę basową oraz akustyczną.

Trochę teorii

Na naszym obozie poznasz skomplikowaną terminologie muzyczną. Zapoznasz się z podstawami odczytywania nut oraz tabów co umożliwi ci zagranie niemal każdego znanego utworu. Jak dobrać właściwy sprzęt jak go ustawić w sali prób - wszystko to zostanie przedstawione na obozie rockowym!

Perkusja

Solidna technika werblowa, mnóstwo ćwiczeń i podziałów na zestaw. Praca z metronomem, aranżacja, improwizacja, wspópraca z innymi uczestnikami.

Techniki gitarowe

To alfabet każdego gitarzysty. Na obozie dowiesz się na czym polega technika tappingu, sweepingu a na czym legato.

Jam sessions

Rock, reggae, hard rock - granie unplugged!

Magia tworzenia i improwizacja

Układanie własnych dźwięków, riffów na podstawie już nabytych umiejętności.

Kształcenie słuchu

Ćwiczenia, dzięki którym lepiej rozpoznacie akordy, skale, frazy.

Pokaz finałowy

Na finał Uczestnicy połączeni w zespoły przygotowują niepowtarzalną imprezę rockową dla wszystkich uczestników obozu.
Rafting przełomem Dunajca
Niezapomniane widoki i świetną zabawę zaoferuje wam ekstremalny spływ pontonami rzeką Dunajec. Każdy uczestnik spływu zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie znajduje się ratownik. Ogromne emocje i spora dawka adrenaliny gwarantowaną!

Wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego

Zdobycie Giewontu, Zdobycie Kasprowego Wierchu, Dolina Pięciu Stawów. Stopień trudności szlaków będzie dobrany do chęci i możliwości uczestników.

Dodatkowe atrakcje:

Gry i zabawy na orientacje znane jako INO, podchody z walkie talkie, gry Playstation i maty taneczne DDR, twister, dyskoteki tematyczne, uroczyste zakończenie i podsumowanie obozu.

Opcje dodatkowe – dla chętnych:

Płytka ze zdjęciami z obozu 20 PLN

Mokra frajda

Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie!

DOJAZD

Transport za dopłatą – Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach

 

TRANSPORT
Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach
 - KATOWICE - 100 PLN
 - WROCŁAW - 130 PLN
 - POZNAŃ - 150 PLN
 - WARSZAWA - 150 PLN
 - ŁÓDŹ - 130 PLN
 - CZĘSTOCHOWA - 120 PLN
 - KRAKÓW - 80 PLN
 - GDAŃSK - (do negocjacji)*
 - SZCZECIN - (do negocjacji)*
* antenka pociągiem z opiekunem przy minimum 4 osobach
 
Transport z poszczególnych miast organizowany przy minimum 6 osobach

CENA OBOZU ZAWIERA

Realizację bogatego programu, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów, sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie, wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW

CO ZABRAĆ

Wygodny strój do zajęć terenowych i sportowych, obuwie sportowe, grubsza bluza lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, legitymację szkolną.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Lotnicze | Bilety Promowe | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010  All Rights Reserved