Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

OFERTY KRAJOWE - ŁAGÓW LUBUSKI

             

                  

 

    

  

   

   

KOLONIA I OBÓZ LETNI PODRÓŻNICZO-PRZYGODOWY

z wycieczką do Berlina

Ośrodek Wczasowy DEFKA

Polska, Łagów

Wiek uczestników: 8-14 lat i 15-18 lat


OBÓZ LETNI PODRÓŻNICZO - PRZYGODOWY !!!
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (8-14 i 15-18 LAT)

TROPICAL ISLAND

pobyt na tropikalnej wyspie z tysiącem atrakcji: las tropikalny, zjeżdżalnie wodne, baseny, rajskie plaże, Wycieczka do Berlina, Wycieczka do Międzyrzecza zamek obronny i Muzeum Regionalne, a w Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym zwiedzanie „Bunkrów pancerwerki” i rezerwatu nietoperzy, poszukiwanie skarbów, kąpiele w jeziorze, wyprawy szlakami turystycznymi, podchody i inne zabawy terenowe, ognisko, dyskoteki, aerobic i gimnastyka poranna !!!...


ŁAGÓW

– Perła Ziemi Lubuskiej, to przepięknie położone wśród lasów i jezior miasteczko turystyczne. Tchnie średniowieczną historią za sprawą Zamku Joanitów z XIV wieku, zabytkowym podzamczem z murami obronnymi i bramami miejskimi. Tutaj co roku organizowane są liczne imprezy kulturalne i rekreacyjne a najbardziej znanym jest Lubuskie Lato Filmowe. Na turystów czekają liczne szlaki turystyczne, czyste, przejrzyste wody w jeziorach, piaszczyste plaże, lasy pełne leśnych jagód i grzybów...


TERMINY / ILOŚĆ DNI / CENA:

I. 09.07-21.07.2010 | 13 dni | 1199 zł | 1149 zł do 06.06.2010

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy „Defka” – usytuowany jest w Centrum Łagowa nad jeziorem Łagowskim, w sąsiedztwie zabytkowego Zamku Joanitów z XIV wieku. Oferuje pokoje 3, 4 i 5 osobowe, estetycznie umeblowane, węzły sanitarne (prysznice, umywalki, toalety) znajdują się na korytarzu. Do pobliskiej plaży ok. 300 m.
Do dyspozycji uczestników: sale klubowe, taras widokowy na jezioro, zadaszony pomost nad jeziorem, miejsce na ognisko. Tereny rekreacyjne są ogrodzone. W pobliżu ośrodka znajdują się tereny do zajęć sportowych i rekreacyjnych (boisko do piłki siatkowej, nożnej, badmintona).
 

WYŻYWIENIE:

W sali restauracyjnej ośrodka, trzy posiłki dziennie + dodatek podwieczorkowy . Świadczenia rozpoczynać się będą kolacją w dniu przyjazdu, a kończyć obiadem w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.
 

TRANSPORT: autokar z barkiem, video.
 

OPIEKA:

doświadczona kadra pedagogiczna, ratownik, opieka miejscowych służb medycznych.


UBEZPIECZENIE:
od NNW i KL - (za granicą).


ZBIÓRKA:

W pierwszym dniu turnusu o godz. 11.30 , a wyjazd o 12.00 spod siedziby K S “ POSNANIA” na ul. Słowiańskiej 78 w Poznaniu. Wyjazdy z innych miast wg. trasy przejazdu i wykazu antenek (poniżej), godziny podane zostaną w terminie późniejszym.


TRASA PRZEJAZDU
( bez dopłat):

Poznań, Gniezno, Nowy Tomyśl - godziny i miejsca zbiórek podamy później.


UWAGA!!!

Antenki z Kalisza, Jarocina, Łodzi, Konina, Leszna, Śmigla, Kościana za dodatkową opłatą 140,00 zł/os. (realizowane przy minimum 3 osobach) Dowóz i odwóz młodzieży może odbywać się samochodem osobowym, PKP, busem lub docelowym autokarem – potwierdzenie realizacji antenki do 7 dni przed wyjazdem.
 
POWRÓT:

w ostatnim dniu turnusu przewidywany powrót do Poznania ok. godziny 20.00 -21.00 na miejsce wyjazdu. Godzinę powrotu do innych miast podamy później.
 

PROGRAM:
- WYCIECZKA AUTOKAROWA: Międzyrzecz (zamek obronny Kazimierza Wielkiego, Muzeum Regionalne), Międzyrzecki Rejon Umocniony ( zwiedzanie z przewodnikiem trasy Kaława – Pniewo –niespotykanego w skali europejskiej obiektu inżynierii wojskowej „bunkry pancerwerki” – do 40 m zapory przeciw pancernej., tunelu podziemnego z torami kolejki elektrycznej, dworcami, zwiedzanie rezerwatu nietoperzy – pożądane zabranie ze sobą latarek).
- WYCIECZKA AUTOKAROWA: BERLIN (całodniowa wycieczka z suchym prowiantem. Zwiedzanie Berlina z pilotem: Brama Brandenburska, Aleksanerplatz, Unter den Linden, Raichstag, Kolumna Zwycięstwa). Przejazd na TROPICAL ISLAND 4-godzinny pobyt na egzotycznej wyspie, gdzie uczestnicy zaznają niezapomnianych wrażeń, spacerując po tropikalnej wiosce, tropikalnym lesie, rajskich plażach, podziwiając lagunę z wyspy Bali, korzystając z basenów, brodzików, zjeżdżalni wodnych i wielu innych atrakcji. UWAGA! Na wyspie otwarte są sklepy i restauracje, płatność w euro, dla chętnych proponujemy zabranie ok. 10-20 euro.
- Spacery po Łagowie : zwiedzanie
Zamku Joanitów, parku zamkowego,
murów obronnych, bram miejskich, baszty zamkowej.
- Wyprawy piesze szlakami turystycznymi
wzdłuż jeziora Łagiewskiego i Trześniewskiego.
- Gry i zabawy terenowe: biegi przełajowe, poszukiwanie skarbu, podchody.
- Kąpiele w jeziorze, plażowanie.
- Aerobic, codziennie gimnastyka na powitanie dnia.
- Zajęcia sportowe i rekreacyjne piłka siatkowa,
nożna, badminton.
- Dyskoteki połączone z konkursami tańca, piosenki.
- Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
- Konkursy i Quizy : wiedzy o Ziemi Lubuskiej, plastyczne, zręcznościowe, wesołe scenki z życia obozowego.
- Udział w lokalnych imprezach i festynach: Łagowskie Lato.
 

UWAGA!

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać: legitymację szkolną, i PASZPORT. Na drobne wydatki ( napoje, lody, słodycze itp.) w Tropical Island ok. 10-20 euro.

   

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved