Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - KRASNOBRÓD

 

           

     

   

  

  

    

    

    

KOLONIA LETNIA

Warsztaty: Plastyczny, Sport i Fitness, Tenis Ziemny, Siatkówka Plażowa, Obóz Rowerowy

Ośrodek Wypoczynkowy ROZTOCZE

Polska, Krasnobród

wiek uczestników: 7-14 lat


POLSKA - ROZTOCZE – Krasnobród
Grupa wiekowa uczestników: kolonie 7-14 lat

KRASNOBRÓD

– jest atrakcyjną i najbardziej popularną miejscowością turystyczno-wypoczynkową na Roztoczu. Dzięki unikalnemu mikroklimatowi i nieskażonemu środowisku Krasnobród od 2002 roku jest uzdrowiskiem. Przyjeżdżający latem wypoczywają nad zalewem, korzystają ze ścieżek spacerowych i rowerowych wytyczonych wśród lasów sosnowo-jodłowych i bukowych z doskonale zachowaną, bogatą roślinnością poszycia...
 
PROGRAM

Proponujemy bardzo bogaty program turystyczno-wypoczynkowy, warsztaty plastyczno-fotograficzne, oraz różne inne formy aktywnego wypoczynku z programem rekreacyjnym.
Całodzienna wycieczka autokarowa po Roztoczu: Zamość (w programie Rynek Wielki, Arsenał, Fortyfikacje, ZOO) i Zwierzyniec (zwiedzanie miasteczka, ośrodka Edukacyjno-Muzealnego Roztoczańskiego Parku Narodowego)
Wycieczka piesza ścieżką przyrodniczo-historyczno-dydaktyczną wokół Krasnobrodu.
Zajęcia ekologiczne na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego.
Piesze wycieczki po okolicy.
Wyjścia na kąpielisko nad Zalew.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Dyskoteka, Karaoke, Letnie kino na świeżym powietrzu.
Program rekreacyjny i sportowy.
Chrzest Kolonijny
Zajęcia świetlicowe: „Twister”, „Kalambury”, „Czar Par”, bal przebierańców, wybory Miss i Mistera, konkurs plastyczny, konkurs piosenki.

DLA ZAINTERESOWANYCH DODATKOWE PROGRAMY TEMATYCZNE:

(uczestnictwo w tych programach nie jest dodatkowo płatne (z wyjątkiem TENISA) i może być łączone z innymi programami)

PROGRAM PLASTYCZNY

Warsztaty skierowane do osób pragnących rozwijać plastyczne talenty.
Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w szeregu zajęć plastyczno-artystycznych. Miłośnicy „pędzla” poznają podstawowe zagadnienia związane z rysunkiem, zapoznają się z różnymi technikami malarskimi i artystycznymi. Impreza o charakterze pleneru, przeznaczona dla dzieci i młodzieży chcącej rozwijać wyobraźnię plastyczną.
Nasza przygoda z plastyką to miedzy innymi:
- malarstwo na szkle (przygotujemy wspaniałe prezenty z wakacji-kolorowe wazoniki i buteleczki). Sztuka ta wymaga zręczności i cierpliwości, jednak nawet osoby, którym wydaje się iż nie posiadają zdolności plastycznych mogą stworzyć piękne i użyteczne dzieła sztuki;
- rysunek z natury w plenerze – wymagający skupienia i wnikliwej obserwacji. Rozwija widzenie dziecka, a także zdolności manualne. Przewidziana jest także nauka odmierzania proporcji a także przedstawiania perspektywy;
- tworzenie witrażu – z brystolu i prasowanej bibuły. Może stanowić efektywną ozdobę okna;
- orgiami – sztuka składania papieru, tworzenie trójwymiarowych dzieł sztuki z papieru bez użycia nożyczek i kleju;
- tworzenie biżuterii – daje możliwość stworzenia oryginalnej biżuterii, której nie dostaniemy w żadnym sklepie;
- collage – technika do której możemy wykorzystać wycinki z gazet, sznureczki, tekturki, wszystko to co nam wpadnie w ręce. Zadaniem dzieci jest skomponowanie z powycinanych elementów dzieła, które następnie można urozmaicić domalowując niektóre elementy farbami;
- kakografia – technika polegająca na naklejeniu rzeczy o ciekawej fakturze (patyczków, materiałów, liści itd.) do kartonu, następnie przy pomocy żelazka i kalki odbicie ich faktury na drugim kartonie, co daje możliwość uzyskania zaskakujących i pięknych efektów. Oraz wiele innych zajęć: wydrapywanka kolorowa z wosku, malowanie kamieni znalezionych przez uczestników, rysunek tuszem, malowanie na ubraniach, rzeźba w piasku, zabawa z masą solną.
 
ZAJĘCIA SPORT i FITNESS

Dla młodzieży lubiącej połączenie ćwiczeń ruchowych z muzyką proponujemy zajęcia fitness.
Fitness to zdrowy styl życia oraz sposób na zgrabną i sprawną sylwetkę. W programie obozu różnorodne formy zajęć min: TBC (kształtowanie siły i wytrzymałości), HILO (ćwiczenia z elementami tańca), FUT BURNING (trening spalający tkankę tłuszczową), PILATES, STRETCHING (ćwiczenia rozciągające mięśnie i zapobiegające kontuzjom), ABT (kształtowanie głównie dolnych partii mięśniowych), BS (trening ogólnorozwojowy, wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe)oraz AQUA-AEROBIK( ćwiczenia w wodzie).
Zajęcia SPORTOWE to mix różnych gier zespołowych, rozgrywek sportowych grupowych i indywidualnych.
Nie zabraknie ćwiczeń ruchowych na świeżym powietrzu typu piłka nożna, gra w piłkę plażową, koszykówka, gra w zbijanego oraz wiele innych gier i zabaw integracyjnych. Uczestnicy poznają podstawowe elementy taktyczne i strategie tych gier Zajęcia będą prowadzone przez instruktora sportu, ich natężenie zależeć będzie od kondycji uczestników.
Obóz sportowy fitness to idealny sposób na kształtowanie sylwetki poprzez ruch, a tym samym dobrą zabawę.

OBÓZ TENISOWY (dodatkowo płatny +200zł)

Obóz przygotowany z myślą o młodzieży zainteresowanej grą w tenisa. Każdy amator tenisa ziemnego , zarówno ten dopiero rozpoczynający naukę, jak i bardziej zaawansowany powinien korzystać z fachowej porady trenera. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora. W Programie między innymi:
-techniki uderzeń (forthand, bekhand, czop, slajs, szot, stop volley, volley, aproach shot itp.). Podczas zajęć kładziemy duży nacisk na wyszkolenie techniczne obozowicza.
- teoria (dowiemy się wielu interesujących rzeczy o tenisie- skąd się wziął, jakie wymiary ma kort oraz z czego zrobiona jest rakieta).
- taktyka (dobra taktyka oraz umiejętności przewidywania decydują o sukcesie, bez dobrej taktyki nic się nie zdziała).
- mecze tenisowe (uczestnicy rozegrają między sobą walkę, zarówno pojedynczą (singiel), podwójną (debel), jak i mieszaną (mikst))
Istniejący na terenie obiektu kort tenisowy stwarza idealne warunki do treningów dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.
Uczestnicy obozu musza posiadać własne rakiety tenisowe.
Na zakończenie obozu uczestnicy wezmą udział w turnieju o „Puchar WAKACJI 2009”
Połączenie bogatych w atrakcje wakacji z nauką czy doskonaleniem umiejętności tenisowych jest głównym celem naszych obozów.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

To coraz bardziej popularny i chętnie uprawiany przez młodzież sport, który jest świetnym połączeniem rekreacji i rywalizacji sportowej. Pozwala w sposób aktywny wypocząć i bawić się na plaży. Ten rodzaj wypoczynku przeznaczony jest dla młodzieży zainteresowanej codziennymi treningami i grą w siatkówkę plażową na piaszczystym boisku. Instruktor przeprowadzi treningi mające na celu doskonalenie zagrywki, odbioru, ataku oraz obrony. Swoje umiejętności indywidualne jak i poziom gry całych zespołów zweryfikujcie w trakcie turniejów. Na terenie ośrodka znajduje się pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę plażową, z którego uczestnicy obozu mogą korzystać bezpłatnie i bez ograniczeń.

PROGRAM ROWEROWY

Organizowany dla dzieci i młodzieży, którzy pasjonują się aktywnym wypoczynkiem oaz dla wszystkich entuzjastów dwóch kółek. Uczestnicy programu będą brać udział w wyprawach rowerowych. Trasy przejazdu prowadzące wśród łagodnych wzniesień i terenów nizinnych są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych turystów rowerowych. Roztocze to idealne miejsce do uprawiania turystyki rowerowej. Ośrodek udostępnia kilkanaście rowerów, z których uczestnicy obozu mogą korzystać bezpłatnie.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „ROZTOCZE” zespół murowanych segmentów (domki bliźniacze), pokoje 3 i 4 osobowe z łazienką (wc, umywalka, prysznic). Ośrodek jest położony na dużym 1,5 ha terenie, ok. 800 m od piaszczystej plaży Zalewu w Krasnobrodzie. Ośrodek ogrodzony, bezpieczny dla dzieci. Do dyspozycji: sale do zabaw, stoły do ping-ponga, sala telewizyjna, boiska sportowe, pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy, duży plac zabaw, rowery.
 
WYŻYWIENIE
W stołówce ośro
dka, 4 posiłki dziennie (śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje). Pierwszy posiłek - obiad w dniu przyjazdu (lub kolacja - w zależności od godziny przyjazdu grup korzystających z połączeń antenowych) ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu oraz dodatkowy prowiant na drogę powrotną.
 
ŚWIADCZENIA

Cena obejmuje: transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, realizację programu, ubezpieczenie (SIGNAL IDUNA NNW, suma ubezpieczenia 10.000 PLN), opiekę doświadczonej kadry kierowników, instruktorów i wychowawców, opieka medyczna, podatek VAT.
 

UWAGI
Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Obowiązkowo należy zabrać ważną legitymację szkolną.
          

Nr grupy

TERMIN

Cena

ROZ-01

30.06-11.07.2010

1190 zł

ROZ-02

12.07-23.07.2010

1190 zł

ROZ-03

24.07-04.08.2010

1190 zł

ROZ-04

05.08-16.08.2010

1190 zł

ROZ-05

17.08-28.08.2010

1190 zł

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved