Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY ZAGRANICZNE - EGIPT

               

 

  

  

  

OBÓZ REKREACYJNY

Hotel SUN & SEA

Egipt, Hurghada

wiek uczestników: 14-18 lat

przelot samolotem z Katowic


EGIPT Hurghada - samolotem
 

Egipt to bez wątpienia kraj przygody. Wielkie po łacie pustyni urozmaicone zielonymi oazami, kolorowy podwodny świat, oraz grobowce pełne labiryntów zachęcają do odkrywania tego kraju. W Egipcie każdy może w sobie odkryć coś z Indiany Jonesa.
Hurgada. Wymarzone miejsce do letniego wypoczynku i uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Światowej sławy kurort położony jest 500 km na południe
od Kairu w egzotycznej scenerii Morza Czerwonego. Spośród wielu atrakcji turystycznych tej otoczonej zewsząd pisakami miejscowości, na największą uwagę zasługują piaszczyste plaże, morze z krystalicznie czysta wodą , a przede wszystkim bajecznie kolorowa, przepiękna rafa koralową.

 
ZAKWATEROWANIE

Hotel Sun & Sea*** położony ok. 50 m. od piaszczystej plaży, w centrum dzielnicy Sakall. Pokoje 3, 4 osobowe z łazienką, klimatyzacją, TV, telefonem i lodówką. Niektóre pokoje posiadają balkon. W hotelu do dyspozycji: restauracja główna z widokiem na basen, bar, winda panoramiczna,  dwa baseny dwupoziomowe z wodospadem, centrum odnowy biologicznej (dodatkowo płatne). Na plaży centrum nurkowe i wypożyczalnia masek (dodatkowo płatne).


WYŻYWIENIE

Całodzienne (3 posiłki). Śniadania, obiady i kolacje  w formie bufetu. Pierwszy i ostatni posiłek zgodnie z rozkładem lotów. Do obiadu i kolacji podawana jest woda mineralna.


TRANSPORT

Samolot czarterowy egipskich linii lotniczych Lotus Air z Katowic i Warszawy do Hurghady.


CENA OBEJMUJE

Zakwaterowanie (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie, transport i transfery w Egipcie, realizację programu, opiekę pedagogiczną.


CENA NIE OBEJMUJE

Opłaty lotniskowej (płatnej w biurze przed wyjazdem), opłaty za wizę egipską wykupywaną na lotnisku (ok. 15 USD) oraz opłat za imprezy fakultatywne.

 

Program fakultatywny dodatkowo płatny
 - Kair (1 dzień) – wizyta w Muzeum Egiptu z największą na świecie kolekcją znalezisk archeologicznych starożytnego Egiptu, zwiedzanie najsłynniejszych budowli świata – piramid w Gizie i monumentalnego Sfinksa. Czas wolny na zakupy w fabryce papirusów lub w perfumerii. Cena 85 USD.

 - Luksor (1 dzień) – zwiedzanie Doliny Królów (grobowców), świątyni tarasowej królowej Hatshepsut, kolosów Memnona. Przeprawa łódką przez Nil, na wschodni brzeg Luksoru. Wizyta w świątyni – mieście Amona-Re - Karnak, wytwórni alabastru i papirusu. Cena ok. 85 USD.

 - Rejs łodzią ze szklanym dnem – łódź dryfuje między przepięknymi, unikalnymi rafami koralowymi dając możliwość podziwiania podwodnego świata. Cena ok. 45 USD.

 - Rejs statkiem na wyspę Giftun – słynącej z dziewiczych, piaszczystych plaż oraz pięknych raf koralowych i różnorodnych gatunków ryb. Pobyt na morzu połączony z przystankami na nurkowanie. Cena ok. 35 USD

 

Obóz rekreacyjny
Wiek uczestników 14 - 18 lat.

Pobyt wypoczynkowy nad Morzem Czerwonym. Zwiedzanie okolicy, kąpiele w morzu basenie, plażowanie, dyskoteki, zajęcia sportowo-rekreacyjne, konkursy, turnieje, gry i zabawy ruchowe. Dla chętnych możliwość uczestnictwa programie fakultatywnym. W trakcie pobytu City-Tour po Hurgadzie, czyli zwiedzanie starej części kurortu: El Dahar, Meczet, Kościół Koptyjski. Wizyta w kawiarni i sklepie, gdzie przedstawione są tajniki produkcji papirusa. Czas wolny w nowej części Hurgady.

 

Informacje praktyczne
Strefa czasowa: czas polski + 1 godz. Waluta: funt egipski 1 LE = ok. 0,51 PLN. 1 USD = 5,42 LE. Zalecane kieszonkowe ok. 200 USD nie obejmuje programu fakultatywnego. Należy zabrać nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, obuwie do wchodzenia do wody. Konieczne jedno zdjęcie legitymacyjne.
 

Uwagi
Odprawa bagażowa na lotnisko rozpoczyna się na dwie godziny przed planowaną godziną wylotu. Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia godziny wylotu w tygodniu poprzedzającym imprezę. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu o ile nie zostały wyrządzone szkody w obiekcie. W przypadku szkody przekraczającej wartość kaucji, uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.  


Terminy i ceny: Wylot z Katowic

Nr grupy

Data

Cena

KEOK 01

25.06-09.07.2010

2299 zł

KEOK 02

09.07-23.07.2010

2399 zł

KEOK 03

23.07-06.08.2010

2399 zł

KEOK 04

06.08-20.08.2010

2399 zł

KEOK 05

20.08-03.09.2010

2399 zł

Opłata lotniskowa: 250 zł

               

Promocje
 - First Minute - zniżka 100 zł do 15.03.2010 r.
 - Wiosenna Promocja - zniżka 50 zł do 15.04.2010 r.

 
Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata zaliczki w wysokości minimum 30 % w terminach podanych powyżej. Liczba miejsc przeznaczonych do sprzedaży promocyjnej ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. O szczegóły pytaj w biurze.

           

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | Beta.ecotravel.pl | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved